Nowoczesne pomoce edukacyjne

Czasy, w których lekcje ograniczały się do wykładu nauczyciela( często monotonnego, jednostajnego, wypełnionego nic nieznaczącymi dla słuchaczów faktami i nazwiskami ), do wysłuchania którego zmuszano kolejne generacje uczniów, odchodzą już do przeszłości – na szczęście. Dziś, dzięki licznym badaniom psychologicznym oraz nowym nurtom pedagogiki, docenia się wartość, jaką nieść mogą pomoce edukacyjne (tutaj ab-art.org.pl).

Read More

Nauka dla obcokrajowców.

W Polsce mieszkają nie tylko Polacy, ale jest wielu obcokrajowców. Są nawet tacy, którzy nie znają polskiego języka, ale chcą skończyć studia. Dla takich osób wiele uczelni dało możliwość nauki po angielsku. Wszystkie wykłady prowadzone są właśnie w tym języku. Nauka w szkole wyższej jest trudna, ale tylko ona daje nam jakąkolwiek szansę, na to abyśmy w przyszłości mogli pracować w lepszym zawodzie.

Read More

Jeśli lubisz dzieci to studia pedagogiczne

Jeśli lubisz dzieci to studia pedagogiczne

Jeżeli lubisz dzieci i pracę z nimi to studia pedagogiczne są właśnie dla ciebie. Te tak popularne obecnie studia pedagogiczne dają teoretyczną i praktyczną wiedzę dotyczącą pracy z dziećmi, jej metod i sposobów. Co więcej, studia pedagogiczne dają realne kwalifikacje oraz uprawnienia do pracy w szkole lub przedszkolu.

Read More

Bezcenna wiedza z zakresu angielskiego w biznesie

Niejednokrotnie jako pracownicy średniego czy dużego przedsiębiorstwa pragnęliśmy otrzymać podwyżkę i jeszcze lepsze stanowisko pracy. Profesjonalna wiedza z zakresu języka angielskiego w biznesie okazuje się najlepszą do tego, aby móc uzyskać to, czego tak naprawdę pragniemy.

Read More

Kursy językowe dla firm – korzyści dla pracownika

Kursy językowe dla firm – korzyści dla pracownika

Kursy języka angielskiego to jedne z najpopularniejszych kursów w Warszawie. Organizowane są one zarówno dla osób prywatnych jak i przedsiębiorstw. Szkolenia językowe dla firm w Warszawie są o tyle korzystne dla pracowników, że odpłatność za nie ponosi ich pracodawca.

Read More

Nasze przedszkole Warszawa Ursynów

Nasze przedszkole Warszawa Ursynów

Wszyscy rodzice bardzo starannie wybierają przedszkole dla swojej pociechy. I nic w tym dziwnego, bowiem jest to miejsce, które w dużej mierze wpływa na młodego człowieka. Przedszkole warszawa ursynów spełnia wszystkie potrzeby, zarówno rodziców, jak i samych dzieci. Jest miejscem, w którym każde dziecko czuje się, jak w domu, może beztrosko się bawić mając jednocześnie zapewnioną profesjonalną opiekę.

Read More

Plac zabaw

Plac zabaw

Ostatnio w coraz większej ilości miast powstają coraz to nowe place zabaw (flexi-step.pl) dla dzieci. Pełnią one funkcję nie tylko rozrywki, ale przede wszystkim mają za zadanie zachęcać dzieci do ruchu i sportu, a niekiedy także edukować. Taki plac zabaw to jest coś, co wszystkie dzieci kochają.

Read More

Jak się dostać na studia psychologiczne?

Jak się dostać na studia psychologiczne?

W ostatnim czasie bardzo popularne jest studiowanie kierunku psychologia. Bardzo wiele osób, co roku walczy o miejsce na tych studiach. Kierunek ten możemy studiować na uniwersytecie, w trybie dziennym, niestacjonarnym lub wieczorowym. A także na wielu prywatnych uczelniach. Jeżeli chcemy pójść na psychologia studia, to musimy napisać maturę z języka polskiego, matematyki i języka nowożytnego.

Read More

Zostać przedszkolanką

Zostać przedszkolanką

Wybierając pracę z najmłodszymi w przedszkolu musimy mieć ukończone studia pedagogiczne. Takie przygotowanie do pracy z maluchami jest konieczne aby umieć zrozumieć zachowania swoich podopiecznych. Pedagogika przedszkolna nie ogranicza się bowiem tylko do zapewnienia dzieciom opieki. Te dzieci należy także uczyć.

Read More

Do skakania, biegania i zabaw z rówieśnikami

Do skakania, biegania i zabaw z rówieśnikami

Zabawa na placu zabaw to sama przyjemność dla dzieci. Maluchy mogą biegać do woli, wspinać się, bujać, kręcić na karuzelach. Taki ruch na świeżym powietrzu wzmacnia odporność organizmu, zwiększa sprawność całego ciała, zabija nudę, która często towarzyszy dzieciom, pozwala na socjalizację dzieci, poznawanie nowych znajomych, a rodzicom daje chwilę wytchnienia, oczywiście pod warunkiem, że maluch biega po bezpiecznym placu zabaw.

Read More